Frig Vadileri Ultra 23K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Yarışı sonlandırma zamanı (cut off) saat 15:00'dır
  • İhsaniye Belediyesinden Start alır.(http://www.ihsaniye.bel.tr)
  • Gizemli Frigya patikalarından ilerleyen yarışmacılar Üçlerkayası köyünde tarihi su obruklarında mola verdikten sonra, Aslantaş, Memeç kayalıkları, Emre gölü güneyinden Bayramaliler köyünde finishe ulaşırlar.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
abdullah er fenerbahçe 40 Altı
Abidin ÇAKMAK Ege Maraton 40-49
Ahmet alp Ogan Bireysel 40 Altı
Arzu Babaç Bireysel 40-49
Atilla Aslankaya Barselona United 40-49
AYHAN KANDEMİR ÇAGET 50+
Aykut Mısırlıoğlu Bireysel 50+
ayla seçgin adımadım 50+
Ayşe Selnur Yeter Ferdi 50+
B.Yiğitcan Akkaya Bireysel 40 Altı
Baris Öztek Bireysel 40-49
Berkay Adalığ ShirkRunners 40-49
Cahit Bülent ÇARKGİL ÇAGET 40-49
Caner Aksoylu Bireysel 40 Altı
CENGİZ ALANSU ÇAGET 50+
Elif ŞİMŞEK Bireysel 40 Altı
EMİN EMRE EREN Akbank RedRunners 40 Altı
Emine Özlem Akçay Shirk Runners 40 Altı
Emre Karadeniz Bireysel 40 Altı
EMRE ÖZKARA Bireysel 40 Altı
Emre Tüfekçioğlu Shirk Runners 40-49
Emre Uz Yakuta 40 Altı
ERCAN ÇAĞLAYAN CARREFOURSA 40 Altı
Fatıh Mehmet Varlıker Ferdı 50+
Ferda Tuncman Bireysel 40-49
Feride burcu Durmaz Bireysel 40 Altı
FUAT AYDIN Bireysel 40 Altı
Gullu SAHIN AKGUL Ferdi 40-49
Gülser Yay TeamUltraTrailRunner 50+
Gülseren YILDIZ ÜSTÜNDAĞ AKUT SPOR KULÜBÜ 50+
Halil Doğan Bireysel 40-49
Hikmet Şevke Bireysel 40 Altı
Hilmi Mert Bireysel 50+
Hulki Utku Bireysel 50+
ilhami özer ataşehir atletizm 50+
İlker Sarıkaya AKUT-ÇAGET-RUNTOEAT 40-49
İsmet Ablay Bireysel 50+
KORHAN MEMİŞOĞLU SOSYAL TAZI 40 Altı
Lokman Aslan Bireysel 40 Altı
M. Cem Alaybeyoğlu Bireysel 40-49
MEHMET ALTIN BİREYSEL 40 Altı
Mehmet ÇAKIR ÇAGET 40-49
mehmet geçer Bireysel 40 Altı
mehmet kaya ÇAGET 50+
Mehmet Burak Babaç Bireysel 40-49
mete kurban ANKARUNNING 40 Altı
Muharrem Tuna Bursa Masterler 50+
Murat Özkan Bireysel 40 Altı
Mustafa Gökhan Vural Yok 40 Altı
Namık Budak Koza Dağcılık ve Spor Kulübü 50+
Nusret Erkan TOPÇU Bireysel 40 Altı
Okan Akçay Shirk Runners 40 Altı
Oral Ergül Çaget 50+
orkun kızıltay Bireysel 40 Altı
Osman PIRNAZ İdadak 50+
Pelin Çağatay Shirk Runners 40 Altı
Ritvan KILIÇ Bireysel 40-49
Sadik Sagkol Marathonist 40 Altı
Salih Karacan bireysel 40 Altı
Selen Cansu Kayacan Bireysel 40 Altı
Selma Varliker Ferdi 40-49
SERHAT CIHAN Ant Runners 40 Altı
sıtkı gönen Afşin eshab-ı kehf koşu grubu 50+
SONGUL SIMSEK SOSYAL TAZI 40 Altı
Suat Şahin Akut 40 Altı
Şerif Kemal Güner Çaget 40-49
TARIK UÇAR Bireysel 40 Altı
Taylan Utku Mert Bireysel 40 Altı
Tony Jennings Bireysel 50+
Veysel Birinci Spin Çantam 40-49
Yılmaz Dogan Beşiktaş 40 Altı
Zafer Gökmen Akut 50+
zeynep ışık Akkök 40 Altı

Bize Ulaşın