Afyonkarahisar Kale Yarışı

Kayıt Ol

Parkur Bilgileri

  • Afyonkarahisar Valiliği önünden 22 Eylül 2019 Pazar Günü saat; 11:30 Start alacaktır.
  • Zorunlu malzeme yoktur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet
Adile Berber Ultraset Manavgat
ahmet karabulut kütahya
AHMET ANIL AYDIN Bireysel
Akın Yeniceli Aytemiz Alanyaspor Kulübü
ARDA EREL Bireysel
Arslan Çehrelioğlu Vegan Runners
Atilla Özen Bireysel
Aykut Ceylan Adım Adım Izmır
Aykut İşçi Koşu dünyamız
Bahadır ERTEPE EGE MARATON
Bekirhan Kabadayı Ferdi
Buğrahan Cemil USLU ANKARUNNİNG
Burak Güvendik Bireysel
Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU
Demet Dinç Ferdi
DENIZ CEREB Bireysel
Deniz Eylem Serter Adım Adım Antalya
Elena Töreli Ferdi
Elif Dağdelen Kasımpaşa sk
Elif Kardelen Atlıhan Limit Sensin
Elveda Çınar Bireysel
Emin Özmen Adım Adım İzmir
Emine Çağlayan Adım Adım Ankara
emrullah hasar bireysel
Evren Kar Bireysel
Eyüp Kutluhan Doğan Bireysel
FARAMARZ CAN CEVATZADE SALOMON CAPPADOCİA
Fatih Karakaș Bireysel
FATİH OLAK FERDİ
Gülser Yay Ultra Çaylak Runners
Hakan Hekim Hekimspor
Hakan Koksoy Galatasaray
HAKKI YILMAZ ÇİYAN Bireysel
halim cal Bireysel
Halit Can Bireysel
hasan öz Ultraset Fitness Manavgat
Hasan YENİSARİ Bireysel
Hülya Kirenci Ferdi
Hüseyin Eymen Arslan Bireysel
Hüseyin Fatih ULAŞ Pan Dağcılık
Hüseyin Oğuz Akyüz Akut Spor Kulübü
ibrahim Metin KOÇKAR Remi & Pam
ismail muhammet kızılkaya afyonspor
İsmet Özler SAT
KEREM NURGÜR Bireysel
Mahmut Yavuz İstanbul Masterları
MEHMET KAYA Bireysel
mehmet masum karaaslan adım adım izmir
MEHMET ZEKİ SARI MSZ TEAM
MURAT YEŞİLTAŞ YARIMADA KOŞU GURUBU
MUSA TÜTÜNEKEN TÜTÜNEKEN
Mustafa Arslan Limit Sensin
mustafa karabulut kütahya
Mustafa Emre Şahin Şahin Hukuk
Mustafa emre solak Solak Çilekler
NECİP FAZIL TÜTÜNEKEN TÜTÜNEKEN
Neslihan Özbek Bireysel
Neval Gördük ASİCS Team
Nurettin Dağlıoğlu NDKA
Nuri Kömür Afyonkarahisar Atletizm Gsk
Oğuz Özavar Afyon spor
Ömer Akar SPT
Ömer Faruk EKE ANKARUNNİNG
RIDVAN ŞÜKÜR FERDİ
Rojda Sezer Veganrunners
SATILMIŞ GÜNDOĞDU Baskent gencler ve masterler spor kulubu
Savaş Kılıç garantirunakdeniz
Sedat Özdemir Dönmez eczanespor
Sencer Bulut Bireysel
SONGUL BISIRICI garantirunakdeniz
Sultan Özbay Bireysel
Süleyman Büyükbezgin Afyonkarahisar Atletizm Gsk
Sümeyra Karaman Bireysel
Şeyma Şahin Şahin Hukuk
ŞEYMA TÜTÜNEKEN TÜTÜNEKEN
Tuğçe Fışkın Genç Adım Adım
Tuncay ÇOŞKUN Ultra Çaylak Runners
Umit Emre Erdogan Ankara koşuyor Ankyra
Umut ERKÖK ankarunning
volkan zengi Bireysel
YAHYA TÜTÜNEKEN TÜTÜNEKEN
yakup gündür adım adım izmir
YUSUF Tür Bireysel

Bize Ulaşın