Frig Vadileri Ultra 54K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Yarışı sonlandırma zamanı (cut off) yarışın 42K kontrol noktasında saat 16:30'dur.
  • İhsaniye Belediyesinden Start alır.
  • Gizemli Frigya patikalarından ilerleyen yarışmacılar Üçlerkayası köyünde tarihi su obruklarında mola verdikten sonra, Aslantaş, Memeç kayalıkları, Emre gölü güneyinden Bayramaliler köyüne ulaşırlar, Friglerin günümüze ulaşan nadir eserleri Yılanlıtaş ve kağnı yollarından ilerleyip Avdalaz Kalesi-Ayazini köyünden Gazlıgöl Beldesinde 54Km lik parkuru son bulur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Onay Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Abdullah Ensar Bozan Bireysel 40 Altı
Adem Tırpancı Ferdî 40 Altı
Ali Atav 40 Altı
ali kansu manavgat gençlik spor kılübü 40 Altı
Ali Turan Bireysel 50+
ALP EREN SİNAN ÖZHAN Ankyra S.K. 40-49
Alpaslan Bodur Aydos537 40 Altı
ARİF ORUÇ ÇAKMAK SPARTAN RUN 40 Altı
Ayşe Selnur Yeter Ferdi 40-49
Bahadır Ozan SİNGER Singer Brothers 40 Altı
BAKİYE DURAN TEAM ULTRA TRAİL RUNNER 50+
Bilal Gül Takım Elbiseli Koşucular 40 Altı
bora kaya spartan run 40 Altı
BORA SEZEN 40 Altı
Burak AKIN Todosk Doğa Sporları 40-49
BURAK YILMAZ FERDİ 40-49
BÜLENT BİLGİN KOMANDO 40-49
Cafer Dalar 40-49
Cengiz AKYÜZ YARIM ADA KOŞU GURUBU 40-49
cengiz turgut 1308 osmaneli belediye spor 40-49
deniz berke ferdi 40 Altı
Deniz Berke ferdi 40 Altı
Emine Ögür 40 Altı
erhan özkulak 50+
Erol TAŞ ferdi 40 Altı
Ersin Demir Remi & Pam 40 Altı
Fatih Gürbüz Bireysel 40-49
FATİH KOCAMAN AKUT ATLETİZM TAKIMI 40 Altı
Fırat Pamir Koçkar Remi & Pam 40 Altı
gokhan akpınar Bireysel 40-49
habip albayrak bireysel 40-49
halit güreş YARIM ADA KOŞU GRUBU 40 Altı
Haluk KORKMAZYÜREK Toros Üniversitesi 50+
Harun Uluyol 40 Altı
hüseyın temizsoy suunto 40-49
Hüseyin Tepikoğlu Koşu Dünyamız 40-49
İbrahim Bozkurt YARIMDA KOŞU GURUBU 40-49
ibrahim Metin KOÇKAR Remi & Pam 50+
ilker Laçalar Twilight 40-49
İsa Kocakaya Ege Maraton 50+
İsmail Serdar Kuzucu Bireysel 50+
İsmet Ablay Ziraat koşu grubu 50+
Kaan Akpınar Bireysel 40 Altı
Levent Var 40 Altı
LÜTFÜ YILMAZ ISPARTA-FERDİ 40-49
Mahmut Yavuz 40 Altı
Mecit Çelebi Bireysel 50+
Mehmet Zahir Kül İntersport Türkiye Running Team 40 Altı
MEVLÜT KABADAYI Manavgat Gençlik ve Spor Kulübü 40-49
Murat KÜÇÜKBAYRAK Ferdi 40-49
MURAT YEŞİLTAŞ YARIMADA KOŞU GURUBU 40-49
Mustafa Balı Yarım Ada Koşu Grubu 40-49
Mustafa Poyraz Doruk dağcılık 40 Altı
Müjgân Yarar Bağımsız 40-49
Nazım Yaman Ataşehir Atletizm 50+
Oğuz Alp Bekircan Bireysel 40 Altı
Oğuzhan Emre SİNGER Singer Brothers 40 Altı
Ökkeş Kara bireysel 40 Altı
özkan atar bireysel 40-49
Rafet ÖZCAN ErzuRun 40 Altı
Rıdvan Akif Tücan Adrenalin Sk 40 Altı
Saner Sarı Anıttepe Ruhu 40-49
Seda Kurtuldu Spartan 40 Altı
Selma Ardıc Kd 40 Altı
Serdar Laçalar Twilight Team 40 Altı
SERDAR UNALAN ANKYRA SK 40-49
Serkan Erşan Non Stop Runnning 40 Altı
Serkan İNCE 40 Altı
Serkan Yıldız K&Drunning 40-49
SÜLEYMAN KOÇAK EY 40 Altı
ŞULE OĞUZ Bireysel 40-49
Taner Kırbaç Twilight team 50+
Tolga Ozden Anıttepe Ruhu 40-49
Uğur Kan Koşu Grubu 40-49
Ümit Dolgun ferdi 40-49
Ümithan Kukul Bireysel 40 Altı
Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü 50+

Bize Ulaşın