Frig Vadileri Ultra 54K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Yarışı sonlandırma zamanı (cut off) yarışın 42K kontrol noktasında saat 16:30'dur.
  • İhsaniye Belediyesinden Start alır.
  • Gizemli Frigya patikalarından ilerleyen yarışmacılar Üçlerkayası köyünde tarihi su obruklarında mola verdikten sonra, Aslantaş, Memeç kayalıkları, Emre gölü güneyinden Bayramaliler köyüne ulaşırlar, Friglerin günümüze ulaşan nadir eserleri Yılanlıtaş ve kağnı yollarından ilerleyip Avdalaz Kalesi-Ayazini köyünden Gazlıgöl Beldesinde 54Km lik parkuru son bulur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
abdulkadir tikici YALNIZ KÖYCEĞİZLİ 50+
Abdullah Karagöl Koşu Dünyamız 40 Altı
Ali Kaytan YOK 50+
Ali SEVİNÇ Bucak Oğuzhan Doğa sporları kulübü 40 Altı
Aslıhan Aydoğan Rende Skyrunners 40 Altı
ayhan özsoy ferdi 50+
Aykut İşçi Koşu dünyamız 40 Altı
BARIŞ TUNCABOYLU YOK 40-49
BURAK ALTINDAL ADIM ADIM 40-49
Cengiz AKYÜZ YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
Coşkun Sarıbaş Bireysel 40-49
cüneyt adalı Team kurtak 40 Altı
çetin fındık ferdi 40-49
Duygu Karahasanoglu Beatruncrew 40 Altı
EDA KINACI Bireysel 40 Altı
Elbeyi Karakoc Sosyal tazi 40-49
Ender Akyüz Adım Adım 40-49
Ercan Balioğlu KOŞU TUTKUNLARI 40-49
ERDEM DURMAZ Bireysel 40 Altı
Ergün Cem Köken Sobe Team 40 Altı
Erhan ERGUN Bireysel 40-49
Erol Dinneden RED40'S 40-49
Faruk Değirmenci koşu dünyamız 50+
HALİT İNAN Ankara Üniversitesi 40 Altı
Hamza Şanda RunDo@Run 40 Altı
Hilmi Günhan Intersport Running Türkiye 40 Altı
Huseyin Gumus Ferdi 40 Altı
Hüseyin Tepikoğlu Koşu Dünyamız 40-49
İbrahim Bozkurt YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
İbrahim Gökhan Ekşioğlu Buddies34 40 Altı
Kaya ÇORAK Bireysel 40 Altı
Leyla Koşma Ferdi 40 Altı
LÜTFÜ YILMAZ ISPARTA-FERDİ 40-49
Mecit Çelebi Bireysel 50+
Mehmet Kaplan Bucak Oğuzhan Doğa Sporları 40-49
Mehmet Türkyılmaz Yarımada Koşu Grubu 40-49
MURAT YEŞİLTAŞ YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
Mustafa BALI YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
Mustafa Öztürk adidasrunnersistanbul 40-49
Mustafa Poyraz Doruk dağcılık 40-49
MUSTAFA YILDIRIM Ankara Üniversitesi 40 Altı
Nurettin Zafer Ödemiş Belediyespor 40-49
ONUR KÖKEN SOBE TEAM 40 Altı
Osman Demirhan Twilight Team 40 Altı
OZAN ÇELİK KUZEY ORYANTİRİNG 40-49
ökkeş kara bireysel 40 Altı
Selçuk Akbaba Koşu Dünyamız 40 Altı
Semih Cokceken Bireysel 40 Altı
Serdar Özer Voltron 40 Altı
Serkan Mustafa İNCE Bireysel 40 Altı
Serkan Yıldız Akut Atletizim Takımı 40-49
Tuncay ÇOŞKUN Ferdi 50+
Verim Gümüşsoy küçük bir özgürlük 40 Altı
Vladimir Guryanov no 50+
Zekeriya İğmar Move Runner 40-49
zekine pündük Bireysel 40-49

Bize Ulaşın